O nás

Zkušenosti, praxe a hodnoty

Jmenuji se Petr Kozel a od roku 2014 se věnuji tesařskému a pokrývačskému řemeslu. Začínali jsme ve dvou lidech a dnes pracujeme ve 2 dvou menších týmech. Z fyzické osoby, podnikatele, se stala rodinná společnost s ručením omezeným s několika zaměstnanci. Každou zakázku bereme vážně, a tak k ní také přistupujeme. Realizujeme je jako bychom pracovali na vlastním a tak, abychom co nejvíce vyhověli jednotlivým přáním zákazníka. Snažíme se žít radostný život a mít kolem sebe fajn lidi, proto se připojujeme i k různým aktivitám, které přesahují naši profesi. Radost nám dělají všem. 

Více najdete níže.


Náš ambasador Filip Macek

Během roku 2020, kdy korona krize zastavila mnoho společenských i sportovních aktivit, s námi v týmu pracoval Filip Macek, český zápasník MMA. Je evidentní, že fyzická kondice se Filipovi hodila. Práce na střeše není totiž nic pro bábovky :) 

Vtipné je, že možná až z tohoto sdělení zjistí mnoho našich zákazníků, že jim po střeše běhal lovec titulu v bantamové váze největší české bojové organizace Oktagon. Každopádně, já jsem za spolupráci rád, Filip zapadl parádně a užili jsme si i spoustu legrace.

Rozhovor s Filipem Mackem "Když je doba zlá a zápasník MMA hledí na svět ze střechy a dojde i na šest rohlíků s paštikou" najdete zde.


Změna k lepšímu - společenský manifest

Podepsáno! 

A co je důležitější, jako firma držíme a sdílíme stejné hodnoty! Pojďme vykročit k lepšímu. Více se dozvíte zde.


Nová energie Česka

Podepsáno!

  • Česko, které neničí planetu
  • Z konzumenta energie jejím producentem
  • Volty místo ropy
  • Česko lídrem moderní energetiky

I když se může zdát, že to přece mohou ovlivnit jenom politici, opak je pravdou. Jsme to my a vy, kdo musí říct dost a ukázat jasný směr, kterým se má Česko do budoucna vydat. Ať už tlakem na politiky nebo v tom, co každý z nás může udělat sám doma. Nemáme totiž čas nazbyt, ani žádnou planetu B, kdyby to s touhle náhodou nevyšlo.

Plán existuje, na nás je ho podpořit. Více se dozvíte zde.

Nová energie Česka
Nová energie Česka