Realizace a reference

Úspěšně jsme provedli rekonstrukci střechy v centru Prahy v ulici Jenštejnská (Praha 2) na objektu v památkově chráněné zóně. Jednalo se o demontáž šindele a montáž nové krytiny (Cembrit šablony), rekonstrukci krovů, klempířské práce včetně montáže a demontáže lešení.

Pro náročného klienta jsme realizovali luxusní dřevostavbu v Poříčí nad Sázavou. Celková stavba vyšla na 7,3 milionu korun. Bylo nutné odstranit velkou část skály, na které se stavělo.

Rekonstrukce chaty v CHKO v Jizerských Horách. Původní krytina (eternit) byla zlikvidována podle zákona a nahrazena falcovanými plechy na nový vyrovnaný podklad z latí.

Rekonstrukce střechy na chalupě v Jablonné nad Vltavou. Hlavní požadavek byl kvalitní lehká plechová krytina s přizpůsobením na původní laťování. Rekonstrukce nám trvala pouze 2,5 dne!

Byli jsme osloveni majitelem penzionu v Bedřichově o opravu střechy po podvodné firmě. Po příjezdu a spatření jejich "práce" jsme se opravdu zděsili. Celkem 375m2 střechy na 150 let starém domě a použití plechové krytiny s imitací tašky- Maxidek + montáž střešních oken Velux a výměna části krovů.